3d anahtarlık, isminden de anlaşıldığı gibi 2 boyutlu bir çizimin, logonun veya elle dokunulur bir nesnenin, ürünün aynısının modellenerek 3 boyutlu hale getirilmesidir. Modellemesi yapılan çalışmanın, zamak veya pvc malzeme ile, teknik makine ve personel yardımıyla %100 kalite ile dökümü yapılır. İstenilen örneğin birebir aynısı yapıldıktan sonra, boyalı, kaplamalı olarak seçenekleri ile talep edilebilir. İstenilen her renkte boya imkanı olduğu gibi, doygunluk katacak kaplama çeşitleri de yeterli olmaktadır.

3d kaplamalı anahtarlıklar, antik pirinç, kalay eskitme, bakır eskitme, nikel ve nikel boyalı olarak 5 çeşide ayrılmaktadır. Aşağıdaki görselde çeşitlerin detaylarını da görebilirsiniz. Modern anlamda her ihtiyaca yönelik imalat yapılabilmektedir.

İmalatı yapılan 3d anahtarlık modellerinde %100 kalite aranmaktadır. İstenilen tasarımın bütünlüğü anlatması ve modelin doğru çiziminin önemi atlanmamalıdır. Türkiye ‘de çok az 3d anahtarlık döküm tesisi bulunmaktadır. Zamak 3d anahtarlıklar ve pvc 3d anahtarlıklar, döküm işlemi yapıldıktan sonra kaplama veya renkli seçenekleri üzerine uygulandıktan sonra zencir ve halka montajı yapılır, paketlenir ve teslime hazır hale gelir.

Referansları ve daha önce yapılmış olan ürünlere göre firmanın ürün kalitesi ve çeşitliliği anlaşılabilir. Sizde logonuzu veya ürettiğiniz ürünlerinizi anahtarlık haline getirmek isterseniz iletişim bölümümüzden bize ulaşabilirsiniz.

1 thought on “3D Anahtarlık Nedir, Nasıl Yapılır ?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir